مشخصات آگهی دهنده

دستگاه بخور سرد صورت BRAUN
021-77184595-6
32.000 تومان
1397-01-16
1397-02-15
4984 بار
11272969
رسالت فرجام شرفی پلاک349

دستگاه بخور سرد صورت BRAUN

دستگاه بخور سرد صورت BRAUN

دستگاه بخور صورت براون braun


فروش در سايت پيلتن شاپ
www.piltanshop.com


رفع آلودگي ها و دفع سموم ايجاد شده در پوست صورت

باز شدن منافذ پوست و جوش هاي سر سياه

پاك سازي كامل پوست بعد از استفاده منظم

بخار آب (بخور دادن پوست صورت) داراي مزاياي چند ازجمله موارد زير است

منافذ و روزنه هاي پوست را باز مي كند

سلولهاي پوستي مرده را مي زدايد

امكان پاك كردن كامل و عميق پوست را مهيا مي سازد

براي جوش ها ي سر سياه و همچنين آكنه يا غرورجواني مفيد است

بخوردادن به عنوان يك نظافت جهت زيبايي صورت هفته اي يك بار انجام مي شود و به عنوان يك پيش زمينه عالي جهت استفاده از ماسك هاي صورت است . برخورداري از مزاياي بخور پوست بدون پرداخت هزينه هاي سنگين سالنهاي زيبايي به راحتي در خانه نيز امكان پذير است.

در دنياي مدرن امروز ازبخار آب (بخور) در سالن هاي آرايشي و زيبايي پوست صورت استفاده مي شود.

پس از بخور دادن مي توانيد با كمك نوك انگشتان و يك دستمال ، جوش هاي سرسفيد و سرسياه خود را با فشار خالي نماييد ولي نكته مهم در اين مورد آن است كه پس از عمل بخور چون منافذ پوست باز مي شوند و سر جوش ها نيز باز خواهد شد، بهتر است كه براي تنگ كردن اين منافذ پس از اتمام كار، از خيار رنده شده يا ليموترش تازه و يا اگر پوست چربي داريد از آب سرد يا يخ كمك بگيريد و آن ها را به صورت ماسك بر روي پوست قرار دهيد.
عمل بخور را با استفاده از يك كاسه آب نيز مي توان انجام داد ولي در اين صورت گاز متصاعد شده از منبع حرارتي نيز استنشاق مي شود . ما استفاده از دستگاه بخور را پيشنهاد مي كنيم ، بدين صورت كه ابتدا صورت خود را بشوييد تا مواد آرايشي يا دارويي و گرد و غبارروي صورت پاك شود، پوست را در معرض بخار آب قرار داده، سپس يك حوله روي خود بيندازيد و صورت خود را در مقابل بخار قرار دهيد. در هنگام بخور بهتر است چشمان خود را ببنديد كه دچار آسيب نشوند، بعد بانوك انگشتان خود مرتباً پوست صورت را به صورت حلقوي ماساژ دهيد و به آرامي به آن ضربه بزنيد. اين كار باعث تسهيل جريان خون و تسريع دفع مواد زائد و شادابي پوست مي شود.
پس از گذشت 10دقيقه، صورت خود را با آب بشوييد تا منافذ پوستي مجدداً بسته شوند. پس از شست وشوي صورت، يك پماد مرطوب كننده روي صورت خود بماليد تا رطوبت پوست حفظ شود.
بي شك خالق متعال از ابتدا پوستي زيبا و شاداب را به ما ارزاني داشته ولي در اثر خشكي هوا ، آلودگي هاي زندگي صنعتي امروز و عدم رعايت اصول بهداشتي و مراقبتي ،به مرور لطافت چهرۀ خود را از دست مي دهيم .بايد از پوست صورت خود بيشتر مراقبت كنيم چرا كه اين اعضاء لطيف و حساس هميشه بدون پوشش در مقابل نور آفتاب و آلودگي هاي محيط قراردارند وهمچنين در معرض ديد و ارتباط با اطرافيان مي باشند و مطمئنا از نظر روان شناسي نيز انسان هايي كه داراي ظاهري آراسته تر مي باشند ، در ارتباطات نيز موفق ترند و آدمي از همنشيني با آنها لذت بيشتري مي برد و خود فرد نيز داراي روحيه بهتري خواهد بود.
براي مقابله با اين عوامل تاثيرگذار، اسلوب مختلفي وجود دارد بسياري از كارشناسان زيبايي اعتقاد دارند كه بخور دادن مهمترين اصل پاك كردن پوست است و با اين روش مي توان آلودگي ها را از پوست بيرون كشيد زيرا بخار سبب مي شود كه منافذ پوست باز شوند و آلودگي ها آسان تر از درونشان بيرون بيايد. بخور دادن سبب مي شود كه سطح پوست تميز شود، گردش خون سريع تر انجام گيرد، پوست تحريك شده و غدد ترشح شده پوست ، سموم را دفع كند.
با استفاده از بخور صورت ، آلودگي ها و چربي ها از سطح پوست تميز شده و پوست شما مرطوب مي گردد و اين مرطوب بودن مانع ايجاد چين و چروك ها و پيري زودرس چهره مي شود.قبل از استفاده از لوازم آرايشي و يا تغذيه از ماسك صورت نيز ، ميبايست با بخور، پوست را آماده نمود . علاوه براثرات زيبائي ، بخور صورت مي تواند تاثير بسزائي روي دستگاه تنفسي و پيشگيري و درمان بيماريهائي چون سينوزيت ، سرماخوردگي ،آنفولانزا ، آسم ،برونشيت ، سرفه هاي تشنجي ، سياه سرفه ، عفونتهاي ريوي ، عفونتهاي باكتريال و قارچي ، آلرژي ، زكام ، ميگرن و بي خوابي داشته باشد

استفاده از دستگاه سوناي صورت در رفع جوشهاي سر سفيد وسر سياه و آكنه كار آمد بوده و حتي با استفاده از برخي گياهان داروئي ، رفع اضطراب وافسردگي را به دنبال خواهد داشت .

آيا به چربي و كثيفي پوست خود در اين هواي آلوده دقت كرده ايد؟

مي دانيد اين كثيفي هاي روي پوست چقدر براي شما ضرر دارند

آيا مي دانيد اين كثيفي ها حتي بعد از شستن با صابون در پوست باقي مي مانند؟

آيا به ضرر هاي مواد آرايشي كه استفاده مي كنيد فكر كرده ايد؟

آيا به دنبال وسيله اي براي بهداشت هر چه بيشتر پوست صورت خود هستيد؟

آيا شما جز افردي هستيد كه به زيبايي و لطافت پوست خود اهميت زيادي مي دهيد؟

ما به شما دستگاه بخور صورت براون را پيشنهاد مي دهيم

داراي درجه قابل تنظيم براي شدت بخار كم و زياد

داراي پيمانه مخصوص

درمان سرماخوردگي

دستگاه بخور صورت همچنين براي درمان سرماخوردگي به كار مي رود

در صورت ريختن قطره هاي مخصوص در آب دستگاه

مي توانيد به باز شدن مخاط بيني خود كمك فراواني نماييد

اين كار را تمام دكتران توصيه كرده و آن را عملي بسيار مناسب مي دانند.

قيمت :32.000 تومان

شماره تماس فروشگاه پيلتن شاپ 77184595-021

همراه :09124038302
09122801036

www.piltanshop.com

دستگاه بخور صورت BRAUN-دستگاه بخور صورت -خريد دستگاه بخور صورت -فروش دستگاه بخور صورت -قيمت دستگاه بخور صورت-بخور صورت -زيبايي چهره-از پاك سازي پوست-BRAUN-

کلمات کلیدی :
  • دستگاه بخور سرد صورت BRAUN
  • گزارش تخلف

    نظرات

    ثبت نظر جدید