مشخصات آگهی دهنده

نرم افزار تشخيص افتراقي بيماريها
توافقی
1397-01-20
1397-02-19
1330 بار
10085831

نرم افزار تشخيص افتراقي بيماريها

نرم افزار تشخيص افتراقي بيماريها

نرم افزار تشخيص افتراقي بيماريها
Differential Diagnosis
يكي از مباحث مهم علوم پزشكي تشخيص بيماريها است كه همواره جامعه دانشگاهي و اطباي محترم بايستي با آگاهي كامل از مكانسيم هاي بيماري و شناخت كامل ساختمان و ارگانسيم عوارض بيماري و علائم و نشانه هاي آن ، در نهايت به تشخيصي صحيح دست يابند ، تا از اين رو بتوانند با تشخصي كاملا صحيح نسبت به معالجه آن بيماري اقدام مقتضي بعمل آورند . از اين رو براي اولين بار در ايران تيم مهندسي و پژوهشي اين شركت نسبت به توليد نرم افزار تشخيص افتراقي بيماريها اقدام نموده است . اين شركت نرم افزار فوق را بصورت كاملا علمي و كاربردي با استفاده از منابع معتبر دانشگاههاي دنيا و ترجمه دقيق و علمي متون مورد بحث و با استفاده از تكنولوژي علوم كامپيوتري در لوحي فشرده عرضه نموده است كه كليه دانش پژوهان جامعه علمي پزشكي كشور ميتوانند براحتي و سادگي در 22 سرفصل به بررسي و مطالعه دقيق بيش 2000 نوع بيماري پرداخته و با استفاده از سيستم جستجوي كاملا پيشرفته اين نرم افزار از اطلاعات جديد بيماريهاي شناخته شده در دنيا بهرمند گردند .
اين لوح شامل بخشهاي مختلف بشرح ذيل ميباشد :
1- كادر عناوين سرفصل مطالب :
دراين كادر 22 عنوان گروه درماني بصورت الفبائي تنظيم گرديده و كاربران محترم ميتوانند با كليك كردن روي هر يك از اين گروه هاي درماني در كادر مقابل كليه عناوين بيماريهاي مربوط به هر فصل را ملاحظه نموده و با كليك كردن روي موضوع بيماري مورد نظردركادر تشريح به مطالعه دقيق آن بيماري بپردازند .
2- كادر جستجوي پيشرفته :
جهت دستيابي سريع و آسان كاربران محترم ، به علائم و نشانه يك بيماري ، كاربران محترم ميتوانند از قسمت كادرجستجوي اين برنامه و تايپ كلمه مورد نظر بيماري بلافاصله به اطلاعات تشريحي و كلي آن بيماري دست يافته و به مطالعه دقيق بيماري مورد نظر بپردازند .
3- كادر ليست بيماريها :
كاربران محترم ميتوانند از كادر ليست بيماريها ، با توجه به اينكه اين كادر با بيش از 2000 عنوان بيماري بصورت الفبائي تنظيم شده است با استفاده از شماره ليست و يا نام بيماري با كليك كردن روي آن به مطالعه شرح كامل و دقيق بيماري پرداخته و با مشاهده كادر هاي سرفصل و عناوين بيماري به سرفصل و عنوان بيماري نيز پي ببرند .

قيمت مصرف كننده بيست هزارتومان

دفتر مركزي پخش شركت پردازش هوشمند آسيا
www.pha1.com – [email protected]
تهران
77956840
77956841
فاكس 77932501
09125347069

کلمات کلیدی :
  • نرم افزار تشخيص افتراقي بيماريها
  • گزارش تخلف

    نظرات

    ثبت نظر جدید