مشخصات آگهی دهنده

"شركت خليج پارس نماينده فروش دستبند مغناطيسي "حس هفتم"
02177182455
توافقی
1397-01-24
1397-02-23
1643 بار
10091393
www.AMEGAGLOBAL.20M.com

"شركت خليج پارس نماينده فروش دستبند مغناطيسي "حس هفتم"

"شركت خليج پارس نماينده فروش دستبند مغناطيسي "حس هفتم"


آيا دوست داريد هميشه حسي را داشته باشيد كه وقتي در دل طبيعت ميرويد داريد؟

آيا فكر كرده ايد كه چرا سوخت وساز بدنتان به درستي انجام نميشود و دچار اندام نا موزون اضافه وزن ودر نهايت چاقي شدايد؟

آيا متوجه شده ايد كه بعد از تماشاي تلوزيون كار با كامپيوتر صحبت با گوشي همراه مانندن در ترافيك وخسته كلافه بي حوصله ميشويد؟

شركت ما خليج پارس سلامتي وشادابي را به شما هديه ميدهدبا
دستبند مغناطيسيمحصولات شركت آمگا گلوبال با بيش از بيست يك سال سابقه ثبت شده درشهر دلاور آمريكاست و
داراي تاييد بهداشتي از كشورهاي مختلف دنيا از جمله آمريكا- بريتانيا- استرليا- آفريقا- هند –هنگ- گنگ- مالزي- دبي و.....
صادر كننده به سي هشت كشور جهان و دوازده دفتر رسمي در كشورهاي فوق با شعار سلامتي ثروت شادكامي آماده ارائه بهترين خدمات به شمامشتريان عزيز ميباشد
يكي از محصولات اين شركت كه در ايران هم اكنون موجود است دستبند مغناطيسي است كه توسط شركت ما (خليج پارس) در ايران توزيع ميگردد.

اين دستبندها داراي مشخصات زير هستند:

*
الف)
جنس اين محصولات ازتيتانيوم ازنوع گريد 2 است. اين نوع گريد در بين 4 نوع گريد به علت فشرده شدن مو لكول ها اكسيزن كمتري در بين مولكول هاي قرار گرفته از اين رو ميزان آلرژي و حساسيت اين دستبند 0% است. از اين نوع گريد براي تهيه پنس ها و تيغ هاي جراحي در اتاق عمل استفاده ميكنند.(چون بيماران از تمامي اقشار جامعه هستند از اين نوع تيتانيوم استفاده ميشودكه روي بدن هيچ بيماري تاثير منفي نگذارد)
ب)
اگر از تيتانيوم هاي معمول كه در جواهر فروشي ساعت فروشي و... ارائه ميشود استفاده كرده باشيد به اين نكته واقف هستيد كه بعد از چند هفته رنگ تيتانيوم رفته و شروع به سياه شدن ميشود در بعضي افراد سوزش قرمزي خارش دون دون شدن و.... در محل بستن دستبند مشاهده ميشود ولي همانطور كه در مطلب فوق ذكر كرده ايم اين دستبندها بااين نوع گريد به هيج عنوان مضرراتي را براي هيچ موجود زنده اي در بر ندارد.
ج)
از سوي ديگر اين نوع گريد تيتانيوم داراي استحكام بالايي است كه به همين علت در صنعت هواپيما وهلكوپتر سازي استفاده ميشود.پس بديهي است كه تماس اين دستبند با آب و عرق انسان باعث سياهي و رفتن رنگ آن نمي شود و در اثر ضربه با اجسام داراي خط خوردگي و آسيب نميشود .
د)
طراحي فوق العاده زيبا يي كه در اين دستبنها به كارفته باعث شده كه افرادي نيز فقط از جنبه زيبايي اقدام به خريد اين محصولات كنند .گفتني است اين دستبندها حدود 350 نوع دستبند هستند كه به صورت ميانگين 50 مدل آنها در ايران به صورت متغيير موجود هستند كه شما با مراجعه به سايت شركت ما ميتوانيدآخرين محصولات موجود در ايران را مشاهده كنيد.

*بدن ما از جنس خاك و آب است پس هر چه از طبيعت به آن برسد باعث شادي وآرامش بدن ميشود. در پشت اين دستبندها سنگ هايي قرار گرفته كه از دل طبيعت واز معدني در كوه هاي آلمان برداشت شده و در همان كشور آلمان طي مراحلي بارهاي الكتريكي ومغناطيسي موجود در اين سنگ ها را تنظيم ميشود تا ميدان مغناطيسي مفيد براي بدن انسان يعني 3000 تا 3300 گاوس (گاوس واحد سنجش ميدان مغناطيسي است)به وجود آيد.
براي جلوگيري از در آمدن اين سنگ ها و نرسيدن آب و موادشوينده به آنها چسب هاي بسيار قوي ومحكم بر روي آنها زده شده .كه كار قرار دادن سنگ ها و زدن چسب ها در كشور ژاپن انجام ميشود.

عواملي كه در اطراف ما وجود دارند كه باعث اختلال در ميدان مغناطيسي بدن ما ميشوند و ضرورت استفاده كردن از اين محصول را تاييد ميكنند عبارتند از :
الف_ عوامل طبيعي
1_ تغييرات ميدان الكترومغناطيس بر اثر طوفان هاي الكترو مغناطيسي خورشيد
2_اثر مغناطيس ماه(.در شب هاي 13و 14و15 تعداد تصادفات و بيماري ها زياد ميشود .تحقيقات نشان داده در آفريقا در اين روزها عفونت ها شيوع پيدا ميكنند.)
3_طوفان ها وگرد باد ها
4_خاك (واكنش ها و تغييرات داخل زمين)
5_آزمايش هاي هسته اي-امواج هاي ماهوارهاي-راديولوژي
ب_عوامل طبيعي
1_تغذيه هاي ناقص و مضر
2_ساعات خواب اشتباه (كمتر از 8 ساعت استراحت يا ساعات نادرست)
3_استفاده از مواد مخدر وسيگار
4_فقدان تحرك بدن (زندگي ماشيني و بدون ورزش)
5_استرس و نگراني
6_استفاده بيرويه و زياد از داروهاي شيميايي


دستبندهاي مغناطيسي به بدن شما كمك ميكند تا از اين عوامل كه خواسته يا نا خواسته در زندگي امروزي ما وجود دارد جلوگيري كند. در زير شرح كلي از كارايي دستبند ذكر شده:
1_به محض استفاده از دستبند ميدان مغناطيسي 3000 تا 3300 گاوس موجود در آن از ورود مضرات امواج مزاحم بيروني مانند:موبايل كابل هاي برق كامپيوتر و... به بدن شما جلوگيري ميكند.
سپس به وسيله تماس سنگ هاي مغناطيسي با پوست شما رگ ها وعروقي كه به علت بارهاي مثبت موجود در امواج مزاحم دچار گرفتگي شده باز ميشود و خون در بدن شما به طور يكنواخت و منظم جريان پيدا ميكند و در نتيجه به همه عضلات واندام هاي بدن خون و مواد غذايي موجودبه درستي ميرساند.
2_اين دستبند ها براي افرادي كه دچار كم خوني هستندبسيار مفيد است زيرا اف اي 2+ را در خون تبديل به اف اي 3+ ميكند و به خون سازي و تشكيل گلبول هاي قرمز كمك شاياني ميكند.
3-معمولا بارهاي الكتريكي در بين اتصال دو استخوان قرار ميگيرند مانند :زانو مچ دست و پا كتف ستون مهره ها و... .به علت وجود بارهاي الكتريكي در اين ذستبند يك گرمايش در محل اتصال دو استخوان به وجود ميايد كه اين گرما باعث ميشود اگر در آن مناطق احساس دردي وجود دارد به ميزان حداقل 80% كاهش پيدا كند
4-اين دستبندها هر نوع گرفتگي و رسوب در رگهاكه باعث به وجود آمدن بيماري هايي مانند ديابت فشار خون واريس سكته ميگرن و... شده است را با به جريان انداختن خون در رگ ها ومويرگ ها شفا ميدهد (توجه:بيماران مبتلا به فشار خون بالا دستبند را به دست راست و كساني كه فشار خون پايين دارند به دست چپ خود ببندند)
5- اين دستبندها استرس وفشارهاي عصبي ناشي در محيط كار يا زندگي را در بدن كاهش ميدهد به همين علت شما احساس آرامش وشادابي بيشتري مي كنيد
6- به علت گردش منظم خون و باز شدن رگها بدن شما همانند يك ورزشكار انعطاف پذير و نرم ميشود. هميشه شاداب
7-طبق آخرين تحقيقاتي كه درباره علم مغناطيسي در جهان انجام شده است نشان ميدهد كه اين علم فقط در 2بيماري ايدز و اعتياد(مشروبات الكلي ومواد مخدرو...) تاثير مثبت ومفيدي ندارد ولي در تمامي بيماريها بسته به بدن اشخاص بين 60 تا 100% تاثير فوق العاده اي دارد در مواردي بيمار با استفاده از اين دستبندها بهبود كامل را بدست آورده.محصولات اين شركت بدون هيچ گونه عوارضي و بدون محدوديت سني هستند وشما ميتوانيد تا حداقل پنج سال از آنها استفاده نماييد

كارشناسان ما با گذراندن دوره علم مغناطيس درماني به سوالات شما جواب ميدهند وشما با انواع آزمايشهاي ساده وبي خطر در ظرف چند لحظه مي توانيد به كارايي وتاثيرات مفيد اين دستبندها ايمان بياوريد
براي كسب اطلاعات بيشتر وانتخاب شكل دستبندتان به سايت وشماره هاي زير مراجعه نماييد

محدوديت براي شهرستانهاي ايران وجود ندارد


با تشكر شركت خليج پارس

02177182455 09126222611

www.AMEGAGLOBAL.20M.com

[email protected]

کلمات کلیدی :
  • "شركت خليج پارس نماينده فروش دستبند مغناطيسي "حس هفتم"
  • گزارش تخلف

    نظرات

    ثبت نظر جدید